طراحی سایت با وردپرس 

 

در چند دهه اخیر مفهوم طراحی وب سایت به کل تغییر کرده است. تا چند سال پیش طراحی وب سایت شرکت ها به صورت یک کاتالوگ آنلاین بود. آن هم فقط شرکت هایی که توانایی مالی داشتند و در بازار رقیبی نداشتند. در چنین شرایطی اتحادیه ای برای کسب و کارهای اینترنتی نبود. تا اینکه دولت وارد عمل شد و با لایحه ای به مجلس درخواست قوانین کسب و کارهای فضای مجازی شد.

سفارش طراحی سایت

امروزه کسب و کارها به سمت ساختن سایت های کاربردی می روند. آن ها سایت را به عنوان یکی از فاکتور های اصلی جذب مشتری در دنیای امروز می دانند. همین موضوع باعث شده است تا در هنگام سفارش طراحی سایت، تنها به ظاهر وبسایت و ریسپانسیو بودن آن اهمیت ندهند. اینجاست که بحث طراحی سایت با اصول سئو مطرح می شود.

همانطور که می دانید سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. همانطور که از نامش پیداست، شما باید ساختار سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید تا شانس بیشتری نسبت به رقبای خود برای دیده شدن در گوگل ، بینگ ، یاهو و … داشته باشید.

اصول سئو تکنیکال

اینجا بحثی که مطرح می شود، ساختن سایتی است که اصول سئو تکنیکال بر روی آن رعایت شده باشد. این موضوعی است که مشتری آن را به صورت بصری مشاهده نمی کند. به همین دلیل بهتر است سایت خود را به شرکت و یا تیمی بدهید که سایت ها را بر اساس اصول سئو طراحی می کنند.

 طراحی سایت با تکنیک سئو

بسیاری از شرکت های طراحی به این نکته توجه نمی کنند که وب سایتی که طراحی می کنند بر اساس تکنیک های سئو طراحی می کنند. اگر وب سایت براساس تکنیک های سئو طراحی شود، خیلی راحت تر توسط موتورهای جستجو شناسایی شده و رتبه خوبی نزد گوگل بدست می آورند. تفاوتی نمی کند که شما قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشید و یا هدفتان طراحی سایت شرکتی باشد. در هر حال برای دیده شدن توسط مشتریان بالقوه در فضای وب این روزها ، باید در رتبه های برتر گوگل باشید.

طراحی سایت کافی نیست!

طراحی سایت به تنهایی هیچ کمکی به کسب و کار شما نمی کند. سئو یکی از مهمترین عوامل موفقیت کسب و کارها در فضای اینترنت می باشد.

طراحی سایت با پلتفرم وردپرس

شرکت های زیادی در دنیا از طراحی سایت با پلتفرم وردپرس استفاده می کنند. wordpress می تواند یکی از بهترین راه حل ها برای اکثر کسب و کارها باشد. و علاوه بر داشتن هسته ای قدرتمند، به صورت مستمر و رایگان آپدیت می شود. این موضوع کمک می کند تا سایت هایی که بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی می شوند، کاملا قابل توسعه باشند.

نکته قابل توجه

اگر می خواهید یک سایت موفق در فضای اینترنت داشته باشید، علاوه بر توجه به کدنویسی؛ فریم ورک، سیستم مدیریت محتوا و … باید به نکات مهم دیگری توجه نمایید. یک سایت عالی در واقع زمانی ایجاد می شود که طراح، درک درستی از اهداف مشتری داشته باشد.