خدمات سئو و بهینه سازی سایت و ابزارهای آن

آموزش و خدمات بهینه سازی سایت

دومین ابزار UI و UX در طراحی سایت وبسایت User testing می باشد. اگر می خواهید وضع تجربه ی کاربری وبسایت خود را بهبود ببخشید حتما باید کاربران واقعی آن را تست کنند و شما نتیجه ی این تست را ببینید که آیا راضی بودند یا خیر؟

این وبسایت فوق العاده قدرتمند وظیفه اش ارزیابی رفتار کاربران در برابر وبسایت شماست. این وبسایت حتی شما را قادر می سازد که رفتار کاربران را در وبسایت خود ضبط کنید و به تمام اشکالات وبسایت خود پی ببرید از شرکت های بزرگی که از این وبسایت جهت تست محصولات خود استفاده می کنند می توان به ادوبی و فیسبوک اشاره کرد.

سومین ابزار فوق العاده UI و UX در طراحی سایت و اپلکیشن، وبسایت In vision می باشد. جالب است بدانید شرکت های نظیر آمازون، ای بی ام و نتفلیکس از این پلتفرم استفاده می کنند. به راحتی نمونه ی اولیه اپلکیشن یا وبسایت خود را بسازید آن را سفارشی کنید پروتایپ یا نمونه ی های اولیه را تعاملی کنید (اشکالات UX را می توانید برطرف کنید همچنین از تجربه کاربری واقعی وبسایت خود آگاه می شوید).

همچنین با این ابزار از کاربران فیدبک بگیرید پروژه را سریع به جلو ببرید و با کاربران ارتباط داشته باشید امکان کار تیمی در این ویژن وجود دارد و می توانید همراه دیگر همکارانتان بر روی UI و UX عالی کار کنید.

ابزارهایی جهت طراحی UI و UX در طراحی سایت،طراحی UI و UX

چهارمین ابزار UI و UX در طراحی سایت نرم افزار Mockplus است که به شما امکان ساخت نمونه های اولیه ی فوق العاده را می دهد ساخت طرح اولیه در این وبسایت بی نهایت ساده است.

تنها کاری که لازم است برای ساخت نمونه ی اولیه انجام دهید عملیات کشیدن و رها کردن موس است در این نرم افزار نزدیک به ۳۰۰۰ آیکون و صد ها اجزای وبسایت از پیش طراحی شده وجود دارد که باعث صرفه جویی زمان شما می شود از دیگر امکانات این نرم افزار امکان کار تیمی بر روی یک پروژه است و همچنین دیدن نظرات مردم درباره ی طرح شما.

پنجمین ابزار UI و UX در طراحی سایت وبسایت Marvel است. در این پلتفرم شما می توانید که طرح های خود را بهبود ببخشید و نظر دیگران را درباره ی اشکلات یا نقاط قوت آنها جویا شوید.

حتی با کمک مارول می توانید تیمی کار خود را برروی پروژه ی مورد نظر شروع کنید مارول به شما این قدرت را می دهد که به ایده های خود زندگی ببخشید و هر چیزی که در ذهن دارید را مانند یک طراح به پیاده سازی کنید.

یکی از نکته های جالب این پلتفرم این است که اگر از نرم افزار فتوشاپ استفاده می کنید می توانید فایل های با پسوند فتوشاپ را به راحتی اینجا آپلود کنید و کارتان بر روی این وبسایت ادامه دهید(طراحی را بهبود ببخشید).

ابزارهایی جهت طراحی UI و UX در طراحی سایت،طراحی UI و UX

گاهی اوقات شما می خواهید که یک قالب وبسایت خوب که اصول UI و UX را در خود دارد دانلود کنید و زحمت طراحی آن را به خود ندهید با این کار هم در وقت شما صرفه جویی می شود هم با ابزار هایی که در بالا معرفی کردیم می توانید وبسایت را سفارشی کنید و مواردی را که دوست ندارید را بردارید یا چیزهای جدید به آن اضافه کنید و همچین می توانید از طراحی های موجود در این وبسایت ها الهام بگیرید هنگام بازدید از قالب ها ممکن است که ایده های بکر و زیبایی به ذهن شما هجوم بیاورد.

این وبسایت پر از طرح ها گوناگون است چه برای پلتفرم وردپرس و چه برای Html, Css دسته بندی های گوناگونی دارد وبسایت و بیشتر قالب ها رایگان است با بررسی و تست قالب ها می توانید هم ایده بگیرید و هم اگر خواستید آنها را دانلود کنید.

از وبسایت ها بسیار خوب کمک کننده UI و UX در طراحی سایت است.نمونه های ایرانی Colorlib را نیز می توانید امتحان کنید. بعضی از وبسایت های دانلود قالب ایرانی از نمونه های خارجی بسیار بهتر هستند.